.:: Forum ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.:: Pricajmo O Svemu ::.
 
PrijemPrijem  Pumphonic  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Zanimljivosti iz svijeta

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Pumphonic_82
Admin
Pumphonic_82


Broj poruka : 240
Godina : 41
ËîęŕöčĽŕ : Ulcinj
Datum upisa : 08.06.2008

Zanimljivosti iz svijeta Empty
PočaljiNaslov: Zanimljivosti iz svijeta   Zanimljivosti iz svijeta Empty09.06.08 13:55

Ovdje mozete napisati neke zenimljivosti iz svijeta koje ste mozda negdje culi ili procitali Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://pumphonic.page.tl
anchi




Broj poruka : 73
Datum upisa : 15.06.2008

Zanimljivosti iz svijeta Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti iz svijeta   Zanimljivosti iz svijeta Empty15.06.08 22:51

Ja sam chula prije mozhda mjesec ili dwa da Podgorici prijeti veliki cunami ili tako neshto. Medjutim,izgleda da je to lazh. jeste li vi sto culi u vezi toga

KuLj_GiRl
Nazad na vrh Ići dole
Pumphonic_82
Admin
Pumphonic_82


Broj poruka : 240
Godina : 41
ËîęŕöčĽŕ : Ulcinj
Datum upisa : 08.06.2008

Zanimljivosti iz svijeta Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti iz svijeta   Zanimljivosti iz svijeta Empty18.06.08 23:04

Ja nisam, sto bas Podgorici a ne primorju Razz
Cuo sam neke price o mogucem Cunamiju na nasem primorju mada to su ciste gluposti Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://pumphonic.page.tl
anchi




Broj poruka : 73
Datum upisa : 15.06.2008

Zanimljivosti iz svijeta Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti iz svijeta   Zanimljivosti iz svijeta Empty19.06.08 15:18

Moja tetka ima kucu ili stan u ulcinj ako znam dje. Ona kazhe da ne zna kako da se odbrani od komaraca. Kako se ti branis????

Kulj_GiRl
Nazad na vrh Ići dole
anchi




Broj poruka : 73
Datum upisa : 15.06.2008

Zanimljivosti iz svijeta Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti iz svijeta   Zanimljivosti iz svijeta Empty19.06.08 18:25

Teksasanin Oliver Pek, postao je novi svjetski rekorder u tetoviranju tako sto je za 24 sata, svakome ko je to zelio cak 415 puta istetovirao baksuzni broj 13.
Sara Huper koja je, kaze,toliko opsjednuta brojem 13 da uvjek kad toci gorivo pokusava da zaustavi brojcanik na pumpi na cijeni od 13,13 dolara, istetovirala je ovom prilikom svoj omiljeni broj po sedmi put.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zanimljivosti iz svijeta Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti iz svijeta   Zanimljivosti iz svijeta Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zanimljivosti iz svijeta
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Smak svijeta
» Zanimljivosti iz oblasti religije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.:: Forum ::. :: Zabava :: Zanimljivosti-
Skoči na: