.:: Forum ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.:: Pricajmo O Svemu ::.
 
PrijemPrijem  Pumphonic  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Vic koji vas je nasmijao do suza

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Pumphonic_82
Admin
Pumphonic_82


Broj poruka : 240
Godina : 41
ËîęŕöčĽŕ : Ulcinj
Datum upisa : 08.06.2008

Vic koji vas je nasmijao do suza Empty
PočaljiNaslov: Vic koji vas je nasmijao do suza   Vic koji vas je nasmijao do suza Empty09.06.08 14:25

Napisite nam neki vic koji vas je nasmijao do suza Laughing Hajde svi da se smijemo Razz

lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://pumphonic.page.tl
anchi




Broj poruka : 73
Datum upisa : 15.06.2008

Vic koji vas je nasmijao do suza Empty
PočaljiNaslov: Re: Vic koji vas je nasmijao do suza   Vic koji vas je nasmijao do suza Empty15.06.08 1:21

imam dva dobra vica koja su me nesmijala do suza pa evo obadva. malo su duzi ali nema veze Very Happy

1. uci otac pericu matematiku i pita ga: sine koliko je 2+2. perica kazhe ne znam. pita ga otac: ako imas dvije jabuke i ja ti dam jos dvije koliko ces jabuka imat. perica odgovara kilo jabuka. otac se naljuti i kazhe: ako ja sad kucnem dva puta,pa onda jos dva puta koliko puta sam kucnuo. perica kazhe: tata,tata neko kuca. Sine pa ja sam. UDJI TATA! :PPPPP
2.dosao pericin otac na roditeljski. poce on da se hvali kako je perica prosli dan prije dobio 5- iz srpskog. uciteljica to cu i kazhe kako je perica sve prepisao od marice.tata zacudjeno upita kako ona to zna. a uciteljica kazhe: prva cetiri pitanja su im isto napisana a na peto je ona napisala ne znam a on ni ja isto :DDDD

ako se od jos nekog zaplacem poslacu vam ga Razz

KuLj_GiRl
Nazad na vrh Ići dole
 
Vic koji vas je nasmijao do suza
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Film koji vas je doveo do suza
» Koji ste tip zene?
» Koji je vas stil oblacenja?
» Koji su vasi poroci?
» Koji dio tijela vam se dopada kod djevojaka?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.:: Forum ::. :: Zabava :: Vicevi i SMS Poruke-
Skoči na: